חנות סקס

חנות סקס

חנות סקס

כל אחד שונה ומיוחד. יש אנשים שרוצים להעצים את החוויות המיניות שלהם כדרך טקסים טנטריים, ויש כאלה שרוצים אמצעים חומריים חיצוניים כדי להגיע לחוויה אורגזמית או מענגת כלשהי. כל אחד מוצא את הדרך שלו. חנות סקס יכולה להציע אמצעים חומרים חיצוניים שכאלה.

חנות סקס עם מבחר אביזרים

יש אנשים שלא מגיעים לאיברי המין שלהם, מכל מיני סיבות ורבדים. רובד אחד – הוא הפיזי. הם פשוט לא מגיעים, אולי יש להם מעין הגבלה על התנועה. רובד שני, הוא רובד הזמן והרצון – אולי הם עסוקים בדברים אחרים, או מנסים (גם אם באופן לא מודע) להימנע מן המיניות שלהם – ועל פי כן, הם באמת לא מגיעים לאיברי המין שלהם. לא למגע אוהב, קשוב ונוכח ולא לזמן מחשבה על האפשרות הזאת בכלל. "לא מגיעים", או "לא מספיקים", או לא מפנים זמן, וכן הלאה. ורובד נוסף, הוא רובד של נוכחות והקשבה. זה דבר אחד לשבת עם וויברטור שמצאנו בתוככי חנות סקס, וזה דבר שני לעשות שימוש בנוכחות והקשבה.

למעשה, מי שבאמת מקשיב לגוף שלו ולזרמים הפנימיים, יכול לגלות שהוא לא צריך אמצעים חיצוניים – לפחות לא באותה מידה, כדי לחוות עונג מיני ואף יותר ממה שציפה בעבר. על כן, הרובד השלישי שנציין – הוא באמת להגיע לאיברי המין עם הקשבה ונוכחות, ורצון להיות שם בשביל עצמנו. עצם הדבר כבר פותחים רבדים מיניים ולבביים ברמות עמוקות וקדושות.

חנות סקס – יחס אנושי ורגיש?

כך או כך, מי שמוצא לנכון לרכוש אביזרי מין מתוככי חנות סקס כזו או אחרת – יכול לגלות שיש מבחר די משמעותי של מוצרים שיכולים להתאים לצרכים שונים. מי שנכנס לחנות סקס בעבר, יכול אולי לגלות מבחר די משמעותי של פריטים. חלקם יכולים להיראות מאוד מרמזים ואפשר לנסות לנחש מה הם עושים גם מבלי לדעת מראש. באופן כללי, סביר להניח שישנן חנויות סקס עם צוות עובדים שמרגיש בנוח דיו עם הרובד הזה של המיניות שלו כדי להחזיק מרחב לנכנסים ולייעץ באופן רואה, קשוב ומכבד. כך שהחוויה עצמה, יכולה להיות רגישה ונעימה.

עורך