מימוש פנטזיות

מימוש פנטזיות

מימוש פנטזיות

למרות ניסיונות לא מעטים מצדי לשכנע את אשתי לממש לי חלק מפנטזיות הסקס שלי, זה היה כמו לדבר לקיר. אחת מהן הייתה להזדיין איתה, כשהיא דוחפת לעצמה ויברטור בזמן שאני מזיין אותה. מענגת את עצמה לידי ומאוננת בחופשיות כשאני יושב על הכורסא ומאונן לעצמי במקביל אליה. החלטתי להרפות ממנה, ולמצוא דרך בה אוכל להגשים לעצמי את הפנטזיות.

ערב אחד, לאחר שנרדמה יצאתי מהמיטה ונכנסתי לחדר העבודה שלי. הדלקתי את המחשב ונכנסתי לקטגוריה של נערות ליווי. שם גיליתי עולם שלא תיארתי לעצמי שהוא כל כך מגוון ועשיר. במשך שעה ארוכה עברתי מפורטל אחד לשני, כשכל אתר כזה מדליק אותי יותר מהקודם. בסופו של דבר התקשרתי לאחד ממספרי הטלפון שהופיעו, ושאלתי אם עובדות במקום נערות ליווי שמוכנות להגשים פנטזיות מיניות.

לאחר שתיארתי בפני הבחורה שענתה לי מהי הפנטזיה שלי, היא אמרה לשמחתי שאין שום בעיה, ונקבה בסכום המבוקש. קבענו להיפגש למחרת בשעות הבוקר בדירה דיסקרטית, וכמובן שאותו לילה כמעט ולא ישנתי מהתרגשות. שום דבר בהתנהגותי בבוקר ליד אשתי לא הסגיר את מה שמתחולל בתוכי. כשיצאה לעבודתה, הוצאתי את הוויברטור שרכשתי חודש קודם ממקום המסתור שלו בחדר העבודה שלי, הכנסתי אותו לתיק ויצאתי מהבית.

היא כבר חיכתה לי בדירה, רגועה וניוחה. עמדתי ליד הדלת נבוך וקופצני, לא יודע מה לעשות עם עצמי. היא ניגשה אלי ולאט לאט החלה לקלף מעלי את הרגשת. חוסר הנוחות שלי. התחלתי להירגע, ידיי מושטות להוריד מעליה את שמלתה. "איפה הוויברטור?" שאלה אותי ובלי מילים הוצאתי אותו מהתיק. ביד אחת היא לקחה אותו ממני ובידה השנייה משכה אותי לחדר השינה, הזין עמד לי קשה כמו אבן, ואני הרגשתי את לבי עומד להתפוצץ. היא התיישבה על המיטה מולי דוחפת לתוכה את הוויברטור,  כשאני אוחז את הזין שלי בידי ומאונן. גניחותיה הטריפו אותי והוציאו אותי מדעתי, לפתע קמתי ממקומי, ניגשתי אליה והוצאתי את הוויברטור מתוך הכוס שלה. במקומו דחפתי לתוכה את הזין שלי ובמשך דקות ארוכות טחנתי אותה במהירות, כשאת הויברטור דחפתי לה מאחורה. צעקות ההנאה שלנו נשמעו בכל הבית. חזרתי הביתה מחויך, את הויברטור זרקתי בפח אשפה בדרך.

עורך