שנת שירות מדליקה

שנת השירות שלי

שנת שירות מדליקה

שנת השירות החלה עבור הילה ונעמה ביישוב בצפון הארץ, רחוק מביתן בדרום. הן היו חדורות מוטיבציה לתרום מזמנן, ממש לפני השירות הצבאי, משובצות שתיהן בגן ילדים ביישוב הפסטורלי אליו הגיעו.

בתחילה קסמו להן החיים בקומונה בה חיו, אולם, ככל שחלף הזמן הן הרגישו שחיי שיתוף מוחלט תחת תקציב נוקשה וחוקים דרקוניים סוגרים אותן בפינה. הן הגיעו ממקום בו הן היו חופשיות להיכנס ולצאת כאוות נפשן, נטולות בעיות כלכליות. ופתאום, צריך לעשות חישוב על כל דבר.

עומר, אבא של אחד הילדים בגן, אב יחידני, שם עליהן את עיניו למן הרגע הראשון בו קלט אותן. הזין נעמד לו עליהן כמעט מיד, והוא רק חיכה להזדמנות לעשות מעשה.

בוקר אחד, כשהביא את בנו לגן, הוא מצא את הילה מכינה את הכיתה לקראת בואם של הילדים. היא הייתה שקועה במחשבות, וקפצה למשמע קולו מאחוריה.

כמעט מיד היא שיתפה אותו בהגיגי נפשה. היא סיפרה לו על הקשיים הכלכליים, הריחוק מהבית ולמרבה הפלא, גם בגעגועים לסקס טוב ומספק.

עוד באותו לילה היא הגיעה למיטתו, לסקס מטורף וחסר מעצורים.

שעה ארוכה לאחר מכן, לפני שהחזיר אותה לקומונה, הוא נתן לה שטרות כסף מקופלים, ואמר לה בחיוך ממזרי שבפעם הבאה שייפגשו, הוא רוצה שתגיע עם נעמה. היא הסמיקה קלות, יודעת שנעמה תהיה איתה. הן הרי היו מכורות לסקס, ואם אפשר להרוויח מזה אז למה לא?

כשהילה סיפרה לה את קורותיה, נעמה נדלקה, והן החליטו לנצל את המומנטום ולשווק את עצמן בתור נערות ליווי.

הן ידעו שיהיה להן ביקוש, הן היו צעירות יחסית, במקום בו אין הרבה תחרות, והן בהחלט נראו טוב וידעו לשמור על דיסקרטיות. את הפרסום שלהן במדיה הן העלו תחת שם בדוי, עם מספר טלפון שיועד במיוחד לזה, וחיכו.

עומר היה הלקוח המועדף עליהן, נהנה מאותן נערות ליווי שחיממו את מיטתו בסקס פרוע וחסר מעצורים, כשהוא דואג להן ללקוחות איכותיים ודיסקרטיים. גניחות ההנאה ההדדיות שלהם נשמעו בכל רחבי הבית, כשהוא מזיין אותן אחת אחרי השנייה והן מענגות אותו בנקודות שלא ידע שקיימות בכלל בגופו. הלילה האחרון בו היו ביישוב, לפני גיוסן לצבא, הן פתחו בפניו את גופן, נותנות לו לחדור אליהן עם הזין שלו בכל חור אפשרי, כשאליו מצטרף החבר הכי טוב שלו, לאורגיה מטורפת, מעניקים אחד לשני את מתנת הפרידה האולטימטיבית. הוא פתח בפניהן עולם קסום של תענוגות גופניים לצד כסף טוב, והן רק הלכו והשתכללו.

עורך