נערות מחופשות

נערות מחופשות

נערות מחופשות

עידו היה מכור לסקס, כמה שיותר, בכל שעה וזמן ומבחינתו גם בכל מקום אפשרי. בנות הזוג איתן יצא עזבו אותו מהר מאד כאשר לא עמדו בקצב ובדרישות שלו.

אחת מדרישותיו הייתה שבת הזוג שלו תחליף דמויות ותחפושות במהלך הסקס, כדי שיקבל אשליה שהוא מקיים יחסי מין עם כמה בנות שונות. זה הדליק אותו בצורה מטורפת, וכשזה לא קרה הוא לא הצליח לגמור.

עידו, בן עשירים, שנולד עם כפית זהב בפיו, היה רגיל לקבל כל מה שרצה. לכן תסכולו היה גדול כאשר לא הצליח למצוא מישהי שתספק אותו על בסיס קבוע.

יוחאי, איש חיי הלילה של תל אביב, ישר העלה בפניו את הרעיון לפנות למכון ליווי מהמובילים במרכז, שם הוא יוכל למצוא כל מה שחשקה נפשו. כמובן, שבהתאם לדרישות, כך גם גובה התשלום.

לעידו לא היה אכפת. מה גם ששמו של המכון הזה הלך לפניו כמקום שבו עובדות נערות ליווי שאין להן מתחרות.

כמה ימים לאחר מכן, עידו מצא את עצמו מחייג למספר שיוחאי נתן לו, והזמין אליו הביתה אחת מאותן נערות ליווי שעבדו שם. הבקשות שלו היו ספציפיות מאד, המחיר סוכם ומישהי כבר הייתה בדרך אליו. חדר הארונות שלו היה מלא בתחפושות והוא מצא את עצמו נרגש כמו ילד.

אלין הגיעה אליו, לבושה כאחות מתחת למעיל הארוך אותו לבשה.

הוא נחנק מיופייה, וכשנכנסה הביתה עם נעלי העקב האדומות שלה, רגליה נחשפו מתחת לדש המעיל. מושלמת.

הוא שלח את ידו, ומשך ממנה את המעיל, השאיר אותה במדי אחות צמודים וקצרים, כשהתכופפה להרים אותו קלט שהיא בלי תחתונים, ובשניות הזין שלו היה בתוך הכוס שלה. הוא דפק אותה חזק ומהר, אוחז בשדיה כשהיא גונחת למולו, מנענעת את אגנה.

הוא גמר בתוכה מהר ובפראות, הרגיש את הזרע שלו נשפך ממנו לתוכה, אחרי מקלחת משותפת היא בחרה תחפושת של ארנבת, ביקשה ממנו לזיין אותה כמו ארנב מיוחם ופראי. הוא טחן אותה כמו מטורף, נגח בה כאילו אין מחר. במשך לילה שלם הם שכבו ללא הפסק, כשכל פעם היא מחופשת למשהו אחר.

למחרת בלילה היא באה אליו שוב, מחופשת למנהלת בית ספר, ומצצה לו את הזין עוד לפני שהגיעו לחדר השינה. לאחר שגמר בפיה, דרש ממנה להחליף למדי נזירה בזמן שהוא מתקלח….. מאז הם נפגשים כמעט כל ערב, כשהיא מספקת אותו עד כלות. 

עורך