ספה

ספה

ספה

איך לבחור ספה? ובכן, מדובר בשאלה שאנשים שואלים עוד מהעידן הפרהיסטורי – זה לפחות מה שספרי ההיסטוריה לא מספרים לנו. באופן כללי, ספות יכולות לשמש כפריט עיצובי בסלון – שמאפשר לנו לרבוץ, לקרא, לאכול, לשתות ולארח אנשים (ואפילו לישון). על כן, עם כל כך הרבה ערך, הבחירה עצמה יכולה לשמש כאקט יצירתי ויוצר. איזו ספה יכולה להתאים?

לנסות אותה – ספה למתאימים

ובכן, דרך אחת לגלות היא פשוט לנסות לפני שבוחרים. אלא אם כן "פשוט יודעים". אלא שלפעמים, אפשר להתחיל לזהות מה מתאים כדרך צעידת הדרך. חלק מאתנו לבטח שמע את העצה הידועה שאם רוצים לדעת באם מזרון באמת שווה ומתאים, אפשר לנסות לישון עליו כדי לזהות. ובכן, זה הגיוני. לא סביר שכולנו מכירים ויודעים את כל סוגי המזרונים בעולם או מה גורם למזרון אחד להיות יותר טוב ממשנהו – אך סביר שכולנו, או לפחות רובנו יכולים להבדיל בין מזרון נוח ומתאים לבין כזה שאינו. באופן דומה, אנחנו יכולים לזהות האם ספה מתאימה ומשתלבת היטב בחלל, או שלא – לאחר שהתחלנו לשלב אותה.

הרפתקת ספה מתחילה – גילוי ספות נאות

אנחנו יכולים לנסות את הספה בחנות, או אצל חברים – או להזמין לתקופת ניסיון הביתה. מאוד תלוי בעניין שלנו ברגע נתון ומה אנחנו רוצים לייצר. למעשה, כבר בחנות אנחנו יכולים לנסות את התנוחות האהובות עלינו – ולנסות להישאר בהן זמן מה. לדוגמה, אם אנחנו אוהבים לשים רגליים על הספה – אז הבה נשים רגליים. האם זה נוח? נותן תחושה של "זה מתאים"? האם יש מקום לרגליים? ואם אנחנו אוהבים לשכב, הבה נשכב. האם נוח להישכב? האם קל ופשוט להירדם "בטעות"? הרי ספה שמאפשרת טעויות בהירדמות היא ספה מצוינת, או כך יגידו אנשים מסוימים. כך או כך – אפשר לזהות את כל התנוחות והפעילויות שאנחנו אוהבים לעשות בסלון ופשוט לבחון – כמה הספה הזאת מתאימה. אם זה אומר שאנחנו לוקחים את כל המעגל החברתי שלנו לחנות הספות כדי לעשות איתם על גבי כל ספה פוטנציאלית מה שאנחנו מתכננים לעשות בבית עם אותה ספה – למה לא, זה יכול להיות ערב מהנה. בסופו, נדע קצת ואפילו הרבה יותר – איזוהי הספה אשר תספק את יוצרו (של עיצוב הפנים בבית).

עורך