צמיגים בזול

צמיגים בזול

צמיגים בזול

 בוודאי כל אחד מכם עבר את התרחיש הנורא מכל. יוצאים לנהיגה במצב רוח טוב, בטוחים שתיהנו מעוד יום שטוף שמש ונעים, ולפתע הרכב שלכם התחיל לדדות. משמע – יש פנצ'ר ברכב. לאחר החלפה מסיבית של הצמיג, ברור לכם שאתם חייבים להגיע לפנצ'רייה הקרובה, ולרכוש צמיג חדש. מחירי הצמיגים אינם מועטים, בפרט כשקונים מותגים. אחת הדרכים לרכישת צמיגים היא בחירה באופציה של רכישת צמיגים בזול. צמיגים משומשים. כל צרכן מסתכל על רכישת הצמיגים באופן אחר, ויש שיחפשו מחירים מוזלים, ויש שלא. המשותף לכולם – שכולם חפצי לקנות צמיגים איכותיים לרכב שלהם.

מדוע כדאי לרכוש צמיגים בזול משומשים?

בדיוק כמו בכל רכישה, כך גם ברכישה של צמיגים, הדבר הראשון ששוקלים בטרם הקנייה הינו המחיר שלהם. מכיוון שיש כמות מטורפת של צמיגים משומשים, כמה עשרות מיליונים מינימום. לפיכך, הפנצ'ריות יכולות לספק לכם צמיגים בזול בכל אימת שתצטרכו. מעבר למחיר הזול יותר, יש כאן גם את העניין של ידידותיות לסביבה. כאשר זורקים כמות בלתי נדלית של צמיגים, היא תורמת לזיהום סביבה מרבי ומוחלט. ובדיוק כמו בכל תעשייה, קיימים מקומות שבהם ניתן להשאיר את הצמיגים למטרות מחזור, ותוך כדי כך לצמצום הפסולת. כאשר משליכים את הצמיג המשומש למחזור, ניתן להשתמש בו בכל מיני אופנים. קיים שוק גדול מאוד לגומי ממוחזר. מדובר אודות חומרים שניתן לנצל אותם לשימוש חוזר במנעד רב של פרויקטים. כמו למשל – שיפור האספלט או לחלופין ליצירת מסלולי ריצה.

מה הסיכון שטמון בקניית צמיגים בזול משומשים?

כשדנים על הסיכון שטמון בקניית צמיגים בזול משומשים, הסיכון הרב ביותר הוא הלא נודע. ברכישה רגילה של צמיגים חדשים, אתם יודעים בוודאות כי המוכר בחנות נדרש לעמוד בתקנים של הצמיגים, מחמירים ככל שיהיו. אך כאשר עסקינן אודות רכישת צמיגים משומשים, סביר להניח שעמידה בתקנים בכלל אינה פונקציה שנאמדת. לא קיימות הוראות מוגדרות מראש, ואנו עדים למעט מאוד הגבלות, בכל מה שקשור למכירת הצמיגים המשומשים. ולמה הדבר כה חשוב? אתם בוודאי מרימים כעת גבה, ושואלים בינכם לבין עצמכם. ובכן, מאוד קשה לדעת מה היא בדיוק ההיסטוריה של הצמיג המשומש, שבו אתם מעוניינים. מה שאומר שאינכם יכולים ליהנות משקט נפשי ולא לתהות עד כמה הצמיג הנרכש באמת אפקטיבי.

עורך