מזרונים

מזרונים

מזרונים

איך להאריך את אורח חייהם של מזרונים? מה ניתן לעשות כדי לתחזק, לשמור על בריאותם ולתמוך את יציבותם לאורך זמן?

איך להאריך אורך חייהם של מזרונים?

השאלה רלוונטית ספציפית עבור מזרונים שבאמת רוצים להשאיר, שהם "ממי'לה", שהם נהדרים ורצויים. ובכן, אפשר להתחיל עם ניקוי המזרונים. שכן, בכל מקרה מדובר בדבר מה שמתבקש לעשות מדי תקופה. על כן, כדי לעזור בניקוי של הדבר, אפשר  להשתמש במגני מזרונים. כך שהם ייחשפו באופן מופחת אם בכלל לכל העור המת, הכתמים, וכיוצא בזה – ויישארו נקיים במידה רבה יותר אולי לאורך זמן רב יותר. מגן מזרון יכול להיות יריעה דקה שיכולה להתאים למזרון כמו הייתה סדין, והיה מעין קו ההגנה בין המזרון לבין מה שיכול ללכלכך אותו לכאורה.

טיפים לניקיון מזרונים

אף על פי שזה יכול להיות נחמד לאכול ארוחת בוקר במיטה, או ארוחת לילה מאוחרת על מזרונים, אפשר שתהיינה האפשרות להפיל דבר מה על המזרונים. במקרה זה, הלכלוכים פשוט יכולים להישאר שם, אולי להכתים את המזרון, אולי לקרוא לנמלים וכיוצא בזה. ועל כן יהיה נכון להימנע מלאכול במיטה, אלא אם כן מדובר בחוויה מענגת ויוצאת מן הכלל שבהחלט שווה את זה ובמקרה  זה הרי זה משובח. ובאם התלכלכו מזרונים בעת האכילה, הרי שיהיה נכון לנסות לנקות זאת במהירות האפשרית, ואף לשאוב מדי פעם כדי לתחזק את ניקיון המזרון.

טיפים לשמירה על מזרונים

מה זה אומר לשמור על מזרונים? ובכן, מתחת למזרונים עצמם אפשר שתהיה תמיכה מסוימת. בחלק מסוגי המזרונים חשוב שתהיה תמיכה סולידית, יציבה, כמו קרש עץ מתאים שכזה. זאת כדי לעזור למזרון לשמור על צורתו, ולתמוך בכך. שמירה על הצורה תעזור לו להחזיק אותה לאורך זמן, אולי בקלות יתר לאור התמיכה שיקבל. הדבר יכול למנוע שקעים ובליטות, וכיוצא בזה, שהם תוצאה (להבנתנו) מאיבוד הצורה של המזרון. לסוגי מזרונים שונים יש צרכי תמיכה שונים. למזרונים עם קפיץ יש מעין קופסת קפיצים, Box springs, בעוד שמזרוני קצף יכולים לעבוד טוב עם פלטפורמות יציבות וסולידיות כמו קרשי עץ מלאים, וכיוצא בזה. אפשר לבדוק את הסכם האחריות ואת המידע המקצועי הרלוונטי למזרון מטעם החברה המשווקת ומייצרת.

admin